V prejšnjem šolskem letu smo bili povabljeni k sodelovanju v projekt Erasmus+ iz Francije. K projektu so nas povabili zato, ker jim je bilo zelo všeč naše sodelovanje v preteklem skupnem projektu Erasmus +, ki se je odvijal v letih 2018 – 2021.

Namen njihovega projekta je bil ogled in spoznavanje našega šolskega sistema, organizacije ter prisostvovanje pri urah pouka. Učiteljice smo učence in učitelje z veseljem povabile v razrede, kjer so lahko opazovali naš pouk v učilnici in v naravi. Ugotavljali smo, da uporabljamo precej podobne metode dela.

Po pouku so si naši gostje pogledali tudi nekaj naših okoliških krajev in spet zaključili trditev, da je Slovenija zelo lepa dežela. Povedali so, da bi z veseljem prišli ponovno k nam.

Klavdija TOPOLINJAK