V četrtek, 23. 6. 2022, smo ob 17.00 vsi učenci in razredničarke učencev POŠ Marjeta združili moči in pripravili zaključno prireditev za starše. Neformalna oblika sodelovanja se je odvila na igrišču v Brunšviku.

Namen prireditve je bil pokazati staršem igriv, a zanimiv program, ki je vse skupaj z mislimi popeljal na bližajoče se počitniške in dopustniške dni. Učenci 4. razreda so se obenem poslovili od marješke šole, saj bodo že 1. septembra začeli »gulili šolske klopi« v matični šoli v Staršah. Naklonjeno nam je bilo tudi vreme, tako da smo po programu še nekaj časa ostali skupaj in prijetno poklepetali.

Dragi učenci in spoštovani starši!

Razredničarke vam želimo čim lepše preživljanje poletnih dni. Z brezskrbnostjo, igrivostjo in toplino si do vrha napolnite telesne in srčne baterije, tako da bo jesenski čas, seveda šele ko bo čas zanj, takšen, kot si ga vsi skupaj samo želimo. K prijetnim odnosom med vsemi nami pa bo gotovo pripomogla tudi nova POŠ Marjeta.

Se vidimo 1. septembra!

Daša JAKOL, vodja podružnice