V torek, 26. 4. 2022, so bili učenci in delavci POŠ Marjeta ZADNJIČ v prostorih “STARE” POŠ MARJETA.

Že med prazniki so začeli obstoječo stavbo pripravljati na dokončno rušenje – odstranjevati vrata in podboje, parkete … Da dela res potekajo, naznanja že zaščitna ograja, ki zaobjema dobršen del dvorišča.

Zato do konca šolskega leta v Marjeti ne bo mogoče več parkirati ob šoli, zato STARŠI za le-to IZBERITE prostor ob bivši trgovini – ZADRUGI ali kje drugje, kjer bo varno. Otroka pa peš pospremite do DCA ali vrtca.

Kje se bo nadalje odvijal pouk – od 3. maja dalje?

1. razred bo gostoval v prostorih DCA v Marjeti; tam bo tudi skupina iz vrtca.
  2. razred bo v novem vrtcu, prav tako v Marjeti.
  3. in 4. razred bosta do konca šolskega leta v Staršah, in sicer v učilnicah v Župnišču.

Učence in starše prosimo za strpnost – pri prihajanju in odhajanju ter delu v nadomestnih prostorih, kjer bomo pouk zaradi novih pogojev dela verjetno kdaj morali tudi prilagajali.

Daša JAKOL, vodja podružnice

Fotografija: Selitev v nadomestni prostor (26. april 2022)