V sredo in četrtek, 26. in 27. maja 2021, je bil na POŠ Marjeta in OŠ Starše za učence 1. triade malo drugačen dan. ZPM Maribor je ob sodelovanju z DPM Starše pripravila zanimiv in pester dan z zabavnimi in poučnimi delavnicami. Pravljičarka Simona Kopinšek jih je popeljala v pravljični svet, kjer so pokazali svojo zgovornost in domišljijo. V gibalni delavnici jih je navdušil športni učitelj Matej Mravljak z zabavnimi igrami. Nepopisno so uživali v smeha in čarovnij polni delavnici pri čarovniku Gregi. Otroci so bili nad aktivnostmi navdušeni, z interesom so sodelovali in se na koncu posladkali z bonboni in sokom. Bilo je veliko smeha, glasbe in nasploh dobre volje.

Upravni odbor DPM Starše se zahvaljuje Tadeji Dobaj iz ZPM Maribor, ki je organizirala delavnice in pripomogla k čarobnosti šolskega dneva, za katerega so otroci rekli, da je bil resnično lep. HVALA IN ŠE KDAJ!

Marta STEPIŠNIK