Ajdin otroški tek

V petek, 20. 9. 2024, so se učenci od 1. do 3. razreda odpeljali v Maribor, kjer so se na Trgu Leona Štuklja pomerili v otroškem Ajdinem teku. Ob prihodu so se v poskočnih glasbenih ritmih najprej dobro ogreli. Nagovoril jih je župan Saša Arsenovič, ki se je zahvalil za podporo in promocijo Ajdinega teka, ter športa nasploh. Otrokom pa je zaželel obilo zabave in športnega duha.

Štarti so si sledili po posameznih razredih, v cilju pa je vsak izmed njih prejel spominsko medaljo. Učenec 3. b razreda, Liam Hozjan, si je v kategoriji učencev tretjih razredov pritekel absolutno 2. mesto in zanj prejel še posebno praktično nagrado. Njegovega uspeha smo se veselili prav vsi.

Zadovoljni in polni novih ter zanimivih izkušenj smo se vrnili v šolo, kjer smo vtise čudovitega športnega dne strnili v sproščenem pogovoru.

Učiteljica Maja Žnidarič