Kadar govorimo o solidarnosti, so ljudje vedno pripravljeni po svojih najboljših močeh priskočiti na pomoč. V tem duhu vzgajamo tudi svoje otroke in otroke v šoli. Zato ne preseneča letošnji odziv otrok na akcijo zbiranja hrane za živali v azilu.

Otroci 3. razreda so pripravili škatlo za odlaganje hrane, ki so jo lepo porisali z živalskimi motivi in pripravili plakat z geslom, ki ga oglašuje policija, in sicer RAJE KOT POK, MI KUPI OBROK in ZATE VAU, ZAME AU.

Prav vsi učenci POŠ Marjeta so pridno zbirali hrano, ki se je je nabralo res veliko. Zato vsem velik APLAVZ za skrb, staršem pa hvala za vse kupljeno. Še enkrat več smo dokazali, da smo srčni ljudje, in oči kosmatincev bodo tudi z vašo pomočjo hvaležne.

Učiteljica Daniela