V sredo, 12. 3. 2019, so učenci OPZ Marjetica iz POŠ Marjeta in OPZ OŠ Starše nastopili na koncertu revije OPZ Mladina poje 2019. Revijo je organiziral Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti – Območna izpostava Maribor.

Koncert se je odvijal v Dvorani Union v Mariboru.

Nastopilo je 9 otroških pevskih zborov. Učenci iz Marjete so se pod vodstvom zborovodkinje Klavdije Topolinjak predstavili s pesmimi Volk obuje nove čevlje, kjer je bila solistka Ela Popovski, Izštevanka in Drežniška. Učenci OŠ Starše so zapeli pesmi Tujček maček, Rezjajnkica in Stonogica, pod taktirko zborovodkinje Natalije Kustec. Oba zbora je na klavirju spremljal Otmar Plavčak.

Učenci obeh šol so zapeli zelo pogumno in se odlično odrezali, za kar jim iskreno čestitamo.