Vpis v 1. razred 2018

Napisal Daša Jakol on . Objavljeno v Obvestila

SPOŠTOVANI STARŠI!

Na podlagi 44. in 45. člena Zakona o osnovni šoli (Ur. l. RS, št. 81/06, 102/07, 107/10, 87/11, 40/12-ZUJF, 63/13)

Zavod Osnovna šola Starše

VPISUJE V PRVI RAZRED OSNOVNE ŠOLE
ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019

V šolo bodo vpisani otroci, ki bodo v koledarskem letu 2018dopolnili starost šest let (rojeni leta 2012).

Vpis bo v pisarni šolske svetovalne službe Osnovne šole Starše v:

• torek, 20. februarja 2018, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure,
  • sredo, 21. februarja 2018, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure,
  • četrtek, 22. februarja 2018, od 8. do 12. ure.

Splošna stavka v vzgoji in izobraževanju

Napisal Meta on . Objavljeno v Obvestila

Spoštovani starši!

Zaposleni na našem zavodu so se opredelili za stavko javnega sektorja. Zato na obeh šolah in vrtcih v sredo, 14. 2. 2018, ne bo vzgojno-izobraževalnega procesa. Tega dne bodo odpadle tudi vse druge dejavnosti, ki sicer potekajo na šoli.

Za izredne primere po varstvu otrok v vrtcu in učencev v I. triadi, bomo ta dan organizirali varstvo in prehrano, in sicer ves poslovni čas vrtca in šole (6.00 – 16.00). V kolikor potrebujete varstvo za vašega otroka, vas prosimo, da nas o tem obvestite preko e-pošte (Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.) ali na telefonsko številko 02 686 48 50.

Iskreno se vam opravičujemo za nevšečnosti ter vas prosimo za razumevanje in podporo.

Franc Kekec, ravnatelj

Pojavile so se uši

Napisal Daša Jakol on . Objavljeno v Obvestila

prenos

Obveščamo vas, da so se v POŠ Marjeta ponovno pojavile UŠI.

Starši, prosimo vas, da svojemu otroku pregledate lasišče in po potrebi ukrepate. Otrok naj v primeru odpravljanja uši kakšen dan ostane doma, da le-te čim prej zatremo in preprečimo njihovo širjenje.

Hvala za pomoč in lepo pozdravljeni.

Razredničarke

Napisal Meta on . Objavljeno v Obvestila

V šoli so se pojavile uši. Prosimo Vas, da pregledate lasišče svojemu otroku in v primeru ušivosti ukrepate po navodilu zdravstvene službe:

• v lekarni kupite šampon za odstranjevanje uši in sledite priloženim navodilom za uporabo;
  • večkrat dnevno prečešite lase z gostim glavnikom. Glavnik po uporabi dobro operite s sredstvom za razkuževanje;
  • operite in zlikajte oblačila, pokrivala, posteljnino in plišaste igrače;
  • oblazinjeno pohištvo, talne obloge, avtomobilske sedeže temeljito očistite s sesalcem za prah;
  • sporočite razredničarki, otrok pa naj ostane doma, dokler uši ne odstranite.

Imeti uši ni sramotno, ni pa dopustno niti zakonito, da tega ne povemo in tako povzročimo njihovo širitev!

Za več informacij obiščite spletno stran http://www.nijz.si/sl/usi-naglavne-usi.

Ravnatelj, Franc Kekec

Strinjam se z uporabo pikotkov na tej strani.